Turnee Nationale si Internationale de Fotbal Copii si Juniori
Contactati-ne: 0761 66 99 54

Muntenia Fotbal Festival editia 3-a

TURNEE INTERNATIONALE vă invită sa participati la cea de-a treia editie
a turneului „Predeal Fotbal Festival” organizata cu sprijinul si ajutorul Primariei Predeal.

 

Jocurile se vor disputa pe terenul sintetic de dimensiunile 105/68m, din statiunea Predeal in perioada 18 Iunie –08 Iulie 2023, dupa cum urmeaza:
📆 Grupa 2016 / 18-21 iunie–(cazare: intra pe 18.06.2023 ora 16:00, iese pe 21.06.2023 ora 16:00, se intra cu cina si se iese cu pranzul)
📆 Grupa 2015 / 18-21 iunie–(cazare: intra pe 18.06.2023 ora 16:00, iese pe 21.06.2023 ora 16:00, se intra cu cina si se iese cu pranzul)
📆 Grupa 2014 / 22-25 iunie–(cazare:intra pe 22.06.2023 ora 16:00, iese pe 25.06.2023 ora 16:00, se intra cu cina si se iese cu pranzul)
📆 Grupa 2013 / 22-25 iunie–(cazare:intra pe 22.06.2023 ora 16:00, iese pe 25.06.2023 ora 16:00, se intra cu cina si se iese cu pranzul)
📆 Grupa 2012 / 26-29 iunie–(cazare: intra pe 26.06.2023 ora 16:00, iese pe 29.06.2023 ora16:00, se intra cu cina si se iese cu pranzul)
📆 Grupa 2011 / 26-29 iunie–(cazare: intra pe 26.06.2023 ora 16:00, iese pe 29.06.2023 ora16:00, se intra cu cina si se iese cu pranzul)
📆 Grupa 2010 / 1-4 iulnie–(cazare:intra pe 01.07.2023 ora 15:00, iese pe 04.07.2023 ora16:00, se intra cu cina si se iese cu pranzul)
📆 Grupa 2009 / 5-8 iulie-(cazare:intra pe 05.07.2023 ora 16:00, iese pe 08.07.2023 ora16:00, se intra cu cina si se iese cu pranzul.
Plata avansului (1000 lei)pentru cazare si masa se poate face pana la data de 20 Mai 2023.
Toate echipele participante la turneu vor fi premiate la sfarsitul turneului cu:
– cupa de participare
– medalii pentru toti participantii
– minim 2 mingi
ÎNSCRIERILE INCEP PE DATA DE 11 Aprilie 2023 ❗
NU SE PERCEPE TAXA DE INSCRIERE ❗ ❗ ❗
Pentru fiecare participant la Turneu se va percepe suma de 600 lei de persoana, care va include 3 nopti de cazare si 3 mese pe zi, asigurate atat componentilor echipei cat si insotitorilor.
Copii insotitorilor pana la varsta de 5 ani au cazare gratuita.
In functie de numarul de participanti, cazarea se va face in doua hoteluri de 3 stele, care vor pune la dispozitie toate serviciile de masa si cazare.
ATENTIE!!! Programul meciurilor (se vor disputa zilnic) si se vor stabili impreuna cu antrenorii echipelor in ziua cazarii.
Confirmarea de participare se va face pana pe data de 16 Mai 2023 data pana la care trebuie achitat un avans pentru cazare si masa. Cu aceasta ocazie se va anunta numarul de membri care vor participa, in vederea rezervarii locurilor de cazare si masa.
Informatii organizatorice:
– Toate meciurile se vor disputa pe terenul cu gazon sintetic din PREDEAL !
– Jocurile vor fi conduse de arbitrii calificati si de observatori. De asemenea, la fiecare meci va fi prezent si un cadru medical autorizata.
In functie de numarul de participanti, cazarea se va face in doua Hoteluri unde se va benificia de toate serviciile de masa si cazare.
– Hotel Cirus 3 stele, str. Avram Iancu, nr. 2, Predeal
– Hotel Alpin 3 stele, str. Liviu Rebreanu, nr. 2, Predeal
Organizator:
– Asociatia Clubul Sportiv Viitorul Predeal
– Cif: 42135313
– Cont: RO84 RZBR 0000 0600 2227 9371- Raiffeisen Bank
– Sediu: Predeal , Strada Eroilor, Nr.29A, Bloc nr. 12
– Reprezentat Prin – Marius Zamfir- Presedinte
Cand faceti plata avansului va rog sa trimiteti o copie a ordinului de plata pe nr. de tel. 0761669954.
📞 Înscrieri turneu: 0761.669.954-Marius Zamfir
………………………………………………………………………………………………………
Jocurile se vor desfasura dupa urmatorul program:
-Grupa 2015 si 2014( 4+1 sau 5+1 cum doresc antrenorii echipelor participante )
– 2 reprize a cate 20 de minute fiecare, 10 minute pauza intre reprize si 10 minute intre meciuri.
-La grupele de minifotbal vor fi 8 echipe a cate 2 serii de 4 echipe.
In functie de locul ocupat la finalul grupei, se va juca apoi impotriva echipei care a terminat pe acelasi loc in grupa cealalta.( exemplu 4 cu 4 pentru locul 7-8, 3 cu 3 pentru locul 5-6, 2 cu 2 pentru locul 3-4 si 1 cu 1 pentru locul 1-2.
Ziua 1
Ora 09:00-09:50 A+B
Ora 10:00-10:50 C+D
Ora 11:00-11:50 E+F
Ora 17:00-17:50 A+C
Ora 18:00-18:50 B+D
Ora 19:00-19:50 G+H
Ziua 2
Ora 09:00-09:50 E+G
Ora 10:00-10:50 F+H
Ora 11:00-11:50 A+D
Ora 17:00-17:50 E+H
Ora 18:00-18:50 F+G
Ora 19:00-19:50 B+C
Ziua 3
Ora 10:00-10:50 locul 7+8
Ora 10:00-10:50 locul 5+6
Ora 11:30-12:20 locul 3+4
Ora 11:30-12:20 locul 1+2
Premierea echipelor de (4+1 sau 5+1) se va face pentru locurile 5, 6, 7, 8 dupa terminarea jocului iar pentru locurile 1, 2, 3, 4 tot dupa terminarea jocului.
……………………………………………………………………………………………………
Jocurile se vor desfasura dupa urmatorul program:
Grupa 2013 si 2012(6+1)
– 2 reprize a cate 25 de minute fiecare, 10 minute pauza intre reprize si 10 minute intre meciuri.
-La grupele de minifotbal vor fi 8 echipe a cate 2 serii de 4 echipe.
In functie de locul ocupat la finalul grupei, se va juca apoi impotriva echipei care a terminat pe acelasi loc in grupa cealalta.( exemplu 4 cu 4 pentru locul 7-8, 3 cu 3 pentru locul 5-6, 2 cu 2 pentru locul 3-4 si 1 cu 1 pentru locul 1-2.
Ziua 1
Ora 09:00-10:00 A+B
Ora 10:10-11:10 C+D
Ora 11:20-12:20 E+F
Ora 16:00-17:00 A+C
Ora 17:10-18:10 B+D
Ora 18:20-19:20 G+H
Ziua 2
Ora 09:00-10:00 E+G
Ora 10:10-11:10 F+H
Ora 11:20-12:20 A+D
Ora 16:00-17:00 E+H
Ora 17:10-18:10 F+G
Ora 18:20-19:20 B+C
Ziua 3
Ora 10:00-11:00 locul 7+8
Ora 10:00-11:00 locul 5+6
Ora 11:30-12:30 locul 3+4
Ora 11:30-12:30 locul 1+2
Premierea echipelor de (6+1) se va face pentru locurile 5, 6, 7, 8 dupa terminarea jocului iar pentru locurile 1, 2, 3, 4 tot dupa terminarea jocului.
……………………………………………………………………………………………..
Jocurile se vor desfasura dupa urmatorul program:
Grupa 2011 si 2010(8+1)
– 2 reprize a cate 30 de minute fiecare, 10 minute pauza intre reprize si 10 minute intre meciuri.
-La grupele de minifotbal vor fi 8 echipe a cate 2 serii de 4 echipe.
In functie de locul ocupat la finalul grupei, se va juca apoi impotriva echipei care a terminat pe acelasi loc in grupa cealalta.( exemplu 4 cu 4 pentru locul 7-8, 3 cu 3 pentru locul 5-6, 2 cu 2 pentru locul 3-4 si 1 cu 1 pentru locul 1-2.
Ziua 1
Ora 09:00-10:10 A+B
Ora 10:20-11:30 C+D
Ora 11:40-12:50 E+F
Ora 16:00-17:10 A+C
Ora 17:20-18:30 B+D
Ora 18:40-19:50 G+H
Ziua 2
Ora 09:00-10:10 E+G
Ora 10:20-11:30 F+H
Ora 11:40-12:50 A+D
Ora 16:00-17:10 E+H
Ora 17:20-18:30 F+G
Ora 18:40-19:50 B+C
Ziua 3
Ora 10:00-11:10 locul 7+8
Ora 10:00-11:10 locul 5+6
Ora 11:30-12:40 locul 3+4
Ora 11:30-12:40 locul 1+2
Premierea echipelor de (6+1) se va face pentru locurile 5, 6, 7, 8 dupa terminarea jocului iar pentru locurile 1, 2, 3, 4 tot dupa terminarea jocului.
……………………………………………………………………………………………………….
Jocurile se vor desfasura dupa urmatorul program:
Grupa 2009, 2008, 2007 si 2006(10+1)
– 2 reprize a cate 40 de minute fiecare, 10 minute pauza intre reprize si 10 minute intre meciuri.
-La grupele de (10+1) vor fi 8 echipe a cate 2 serii de 4 echipe.
In functie de locul ocupat la finalul grupei, se va juca apoi impotriva echipei care a terminat pe acelasi loc in grupa cealalta.( exemplu 4 cu 4 pentru locul 7-8, 3 cu 3 pentru locul 5-6, 2 cu 2 pentru locul 3-4 si 1 cu 1 pentru locul 1-2.
Ziua 1
Ora 09:00-10:30 A+B
Ora 10:40-12:10 C+D
Ora 12:20-13:40 E+F
Ora 16:00-17:30 A+C
Ora 17:40-19:00 B+D
Ora 19:10-20:40 G+H
Ziua 2
Ora 09:00-10:30 E+G
Ora 10:40-12:10 F+H
Ora 12:20-13:40 A+D
Ora 16:00-17:30 E+H
Ora 17:40-19:00 F+G
Ora 19:10-20:40 B+C
Ziua 3
Ora 09:00-10:30 locul 7+8
Ora 10:40-12:00 locul 5+6
Ora 12:10-13:40 locul 3+4
Ora 13:50-14:50 locul 1+2
Premierea echipelor pe teren mare (10+1) se va face pentru locurile 5, 6, 7, 8 dupa terminarea fiecarui joc iar pentru locurile 1, 2, 3, 4 dupa terminarea finalei.
…………………………………………………………………………………………………………
Programul pentru servirea mesei este valabil pentru toate grupele !
Ziua 1 -Ora: 19:00-22:00 Cina:
– piept de pui la gratar, cartofi natur, salata de varza si morcovi, paine feliata, prajitura si apa plata la carafe.
ATENTIE!!!!!
Nu se mai serveste la masa(cina) felul intai (aperitivul) deoarece copiii nu mai mananca felul doi unde au carne, ei au nevoie de proteina iar portia va fi mai mare.
…………………………………………………………………………………………………………
Ziua 2 -Ora: 07:30-10:30 Mic Dejun:
– ceai, unt portionat, miere portionata sau gem portionat, sunca presata de pui, cascaval, telemea, paine feliata si apa plata la carafe.
Ora: 12:30-15:30 Pranz:
– ciorba de vacuta, cotlet de porc la gratar, orez sarbesc, salata de sfecla rosie, paine feliata, mar si apa plata la carafe.
Ora: 19:00-22:00 Cina:
-pulpe de pui dezosate la gratar, piure de cartofi, salata de varza si morcovi, paine feliata, prajitura si apa plata la carafe.
ATENTIE!!!!!
Nu se mai serveste la masa(cina) felul intai (aperitivul) deoarece copiii nu mai mananca felul doi unde au carne, ei au nevoie de proteina iar portia va fi mai mare.
……………………………………………………………………………………………………
Ziua 3 -Ora: 07:30-10:30 Mic Djun:
– ceai, unt portionat, miere portionata sau gem portionat, ou fiert, cascaval, telemea, paine feliata si apa plata la carafe.
Ora: 12:30-15:30 Pranz:
– supa cu taitei de casa, cotlet de porc la gratar, legume mexicane, salata de sfecla rosie, paine feliata, banana si apa plata la carafe.
Ora: 19:00-22:00 Cina:
– pulpe de pui dezosate la gratar, cartofi la cuptor cu rozmarin, salata de varza si morcovi, paine feliata, prajitura si apa plata la carafe.
ATENTIE!!!!!
Nu se mai serveste la masa(cina) felul intai (aperitivul) deoarece copiii nu mai mananca felul doi unde au carne, ei au nevoie de proteina iar portia va fi mai mare.
………………………………………………………………………………………………………
Ziua 4 -Ora: 07:30-10:30 Mic Dejun:
– ceai, unt portionat, miere portionata sau gem portionat, rulada de curcan, cascaval, telemea, paine feliata si apa plata la carafe.
Ora: 12:00-15:30 Pranz:
– ciorba de perisoare din pui, snitel din piept de pui si cartofi prajiti, salata de sfecla rosie, paine feliata, mar si apa plata la carafe.
ATENTIE!!! Schimbarea meniului se poate face doar cu acceptul tuturor antrenorilor incepand cu ziua in care se cazeaza si copiii care nu pot servi carne de porc vor primi de pui.